majid_kalhor.jpgپنج سال از زلزله مهیب بم می گذرد، زلزله ای که همه ی ما را تکان داد و ویران کرد.
در میان همه ی عکس هایی که از این فاجعه ثبت شد، عکس " مجید کلهر " اما روایتی دیگر است ، یک قطعه از زندگی است، دیواری که به تقدس کلمات، سرسختانه ایستاده است آن هم جایی که همه چیز ویران شده است: خانم احمد فلاحیان نوجه کنید! شوهر شما زخمی با بچه هایتان در بیمارستان تهران ، لطفا با جواد ستوده در سیرجان تماس بگیرید.......
و بعد چند شماره تلفن که ما را وصل می کند به گوشه ای از " انسانیت " نابود نشده این هستی در سیرجان. انسانیتی که هنوز در میان آوار نفس می کشد: زیر یک سقف و میان دیوارهایی که حتما مقدس اند بخاطر آقای جواد ستوده!
عکس کلهر رسالت عکاسی را به نمایش می گذارد.
دیوار نوشته ها که به ترتیب از راست به چپ فونت های درشت تری را به خود می گیرند از توالی زمان در نگارش - و تکمیل اطلاعات نویسنده آن ها - خبر می دهند و در نهایت به نگرانی و هشدار نسبت به وضعیت خانم احمد فلاحیان ختم می شوند.

abrang_5th_festival_for_chi.jpg

نمایشگاه آثار منتخب پنجمین جشنواره سراسری عکس کودک و نوجوان آبرنگ، شنبه هفتم دی ماه سال جاری در نگارخانه میرک مشهد گشایش می یابد.
در این جشنواره 273 کودک با ارسال 1331 عکس به رشد 42 درصدی جشنواره نسبت به دوره چهارم خود کمک کردند. هیات داوران از میان این آثار 74 عکس را شایسته حضور در نمایشگاه معرفی کردند.
جوایز عکاسان کودک و نوجوان برگزیده در همین روز به عکاسان حاضر در نمایشگاه تقدیم می گردد و برای دوستان شهرستانی بلافاصله ارسال خواهد شد. در دیپلم افتخاری که به برگزیدگان تقدیم خواهد شد، آمده است:
مهربان ترین عکاس دنیا
چه قدر خوشحالیم که عکس قشنگت به عنوان برگزیده هیات داوران پنجمین جشنواره عکس کودک و نوجوان آبرنگ ، برای همیشه در خاطرات عکاسی این کشور باقی می ماند. این لوح به خاطر این موفقیت به تو تقدیم می گردد. 

صفحه 167 از 174
صفحه قبلی |<< << < ... 166  [167]  168  ... > >> >>| صفحه بعدی