داوری 15759 عکس رسیده از 1780 عکاس از 141 شهر به دبیرخانه چهارمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست انجام شد و هیات داوران مشتمل بر: «اسعد نقشبندی، سید عباس میرهاشمی، مسعود زنده روح کرمانی، کریم متقی و سید مجتبی خاتمی» برگزیدگان این دوره از جشنواره را تعیین کردند.
 به جهت بالا بردن سطح کیفی آثار پذیرفته شده، تمامی عکس هایی که به عنوان برگزیده، معرفی شده اند، با کسب حداقل 4 رای از 5 رای هیات داوران انتخاب شده اند و این آثار به صورت هم سطح برگزیدگان نهایی این دوره از جشنواره اند. اینک اسامی منتخبین، پس از مطالبه، دریافت و کنترل فایل اصلی اثر که تملک عکس و ابزار عکاسی را مشخص می کند، در این لینک اعلام می گردد.

مروری بر چند عکس برگزیده دوره چهارم:

mohammad_ali_jalali
عکس: محمد علی جلالی

alireza_vahid
عکس: علیرضا وحید

mohamad_safarpor
عکس: محمد صفرپور

ali_fathi_zahraei

عکس: علی فتحی زهرایی
DSC_8098

DSC_8347

DSC_8130

DSC_8567

داوری ۱۵۷۵۹ عکس رسیده به چهارمین جشنواره ملی عکس خانه دوست توسط هیات داوران: اسعد نقشبندی، سید عباس میرهاشمی، مسعود زنده روح کرمانی، کریم متقی و سید مجتبی خاتمی در مشهد انجام شد و یکی از پر مباحثه ترین داوری ها صورت گرفت، به صورتی که گاهی روی یک عکس بیش از سی دقیقه تبادل نظر صورت می گرفت و مسائل مختلفی درباره شیوه برخورد عکاس با صحنه، مستندگرایی، مرز تشخیص ذهنیت یا عینیت در عکس، مدیریت صحنه، نگاه عکاسانه، نوع پردازش و... به بحث و نظر گذاشته می شد. گزارش تصویری کاملی از لحظه به لحظه داوری به همراه فیلم هایی از پشت صحنه داوری در حساب کاربری اینستاگرام جشنواره منتشر کرده ام که امید برای علاقه مندان قابل تامل باشد. {اینجا}
صفحه 1 از 154
[1]  2  ... > >> >>| صفحه بعدی